
Електровелосипед Boost 29 1000W 15А,ч ED06 e-Fatbike
54 560 ₴
- В наявності
- Код: QB299+
+380 (98) 431-92-66
- +380 (93) 900-33-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед собран на базе "Avanti Boost 29" на алюмінієвій рамі 19(L), механіка Shimano, встановлені гідравлічні гальма дискового типу, велосипед дуже міцний сплав алюмінію 7005, обода посилені (пістоновані) і високо прохідний завдяки покришкам на 3 дюйми. На велосипед встановлений комплект фірми mxus (один із найкращих на ринку) редукторний двигун на 1000w 48v, контролер фірми Huawei на 26а, і фабрична батарея на 15ah 48v li-ion Panasonic, зарядний пристрій 5 А із системою охолодження.
На електротягу він розганяється 55 км/год і зможе подолати 80 км на одному заряді.
Технічні характеристики:
- Рама: Алюміній 19(L) 178-205см
- Колеса: 29 дюйма 3.0
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Мотор: MXUS XF19(GRD)
- Потужність: 1000w 48v
- Максимальна швидкість: 55 км/год
- Акумулятор: літієвий Li-on,18AH 48(54)V Panasonic 2026
- Контролер Huawei 26A
- LCD Дисплей Кольоровий
- 5 режимів їзди ECO-STD-PWR
- Зарядний пристрій 3А із системою охолодження
- Ручка газу куркового/мото типу
- PAS Асистент
- Максимальна відстань на одному заряджанні: 60-80км
- Час повного заряджання: 5 годин
- Гідравлічні дискові гальма
- Ходова Shimano Altus
- Вага: 25 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Avanti |
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Дистанція пробігу | 80 км |
| Рекомендована швидкість | 25 км/г |
| Конструкція | Цілісна |
| Час заряду | 6 час |
| Висота рульової стійкості | 19 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Потужність електродвигуна | 1000 |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 25 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 560 ₴












