
Електровелосипед Boost 4.0 27.5 1000W 54V, 18AH e-Fatbike 100km
55 040 ₴
- В наявності
- Код: QB217+
+380 (98) 431-92-66
- +380 (93) 900-33-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед собран на базе "Avanti Boost 27.5" на алюмінієвій рамі 18(L), механіка Shimano, встановлені гідравлічні гальма дискового типу, велосипед дуже міцний сплав алюмінію 7005 обода посилені (пістоновані) і високо прохідний завдяки покришкам на 3 дюйми. На велосипед встановлений комплект фірми mxus (один із найкращих на ринку) редукторний двигун на 1000 W 48 (54) V контролер фірми Huawei на 23а, і фабрична батарея на 18ah 48 (54) V li-ion Panasonic, зарядний пристрій 5 А із системою охолодження.
На електротягу він розганяється 50 км/год і зможе подолати 80-100 км на одному заряді.
Технічні характеристики:
- Рама: Алюміній 17-19д 170-195см
- Колеса: 27,5 дюйма 3.0
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Потужність мотора: 1000w
- Максимальна швидкість: 50 км/год
- Акумулятор: літієвий Li-on,18AH 48(54)V Panasonic 2025
- Контролер Huawei 23A
- Зарядний пристрій 5 А із системою охолодження
- Ручка газу куркового/мото типу
- Круїз-контроль
- Pas Assisst
- LED Фара 2500 Люмін
- Максимальна відстань на одному заряджанні: 80-100 км
- Час повного заряджання: 4 години
- Гідравлічні дискові гальма
- Ходова Shimano Altus
- Болотники
- Вага: 28 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Цілісна |
| Стан | Нове |
| Потужність електродвигуна | 1000 |
| Міцність | 1000 |
| Дистанція пробігу | 100 км |
| Рекомендована швидкість | 25 км/г |
| Час заряду | 6 час |
| Висота рульової стійкості | 19 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Діаметр колеса | 27.5 мм |
| Вікова група | Дорослий |
| Вага | 26 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Рік випуску | 2024 |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 040 ₴











