
Електровелосипед Boost 3.0 27.5 1000W 13А, год 48 V e-Fatbike
53 320 ₴
- В наявності
- Код: QB214+
+380 (98) 431-92-66
- +380 (93) 900-33-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед собран на базе "Avanti Boost 27.5" на алюмінієвій рамі, механіка Shimano, встановлені гідравлічні гальма дискового типу, велосипед дуже міцний сплав алюмінію 7005 обода посилені (пістоновані) і високо прохідний завдяки покришкам на 3 дюйми. На велосипед встановлений комплект фірми mxus (один із найкращих на ринку) редукторний двигун на 1000w 48v контролер фірми Huawei на 23а, і фабрична батарея на 13ah 48v li-ion Panasonic, зарядний пристрій 2 А із системою охолодження.
На електротягу він розганяється 55 км/год і зможе подолати 70 км на одному заряді.
Технічні характеристики:
- Рама: Алюміній на зріст 170-195см
- Колеса: 27,5 дюйма 3.0
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Потужність мотора: 1000w 48v
- Максимальна швидкість: 55 км/год
- Акумулятор: літієвий Li-on,13AH 48V Panasonic 2026
- Контролер Huawei 26A
- Кольоровий лісплей 1-5 швидкостей
- Асистент педалів
- Зарядний пристрій 2 А із системою охолодження
- Ручка газу куркового/мото типу
- Максимальна відстань на одному заряджанні: 50-70 км
- Час повного заряджання: 7 годин
- Гідравлічні дискові гальма
- Ходова Shimano Altus
- Led Фара на 18 діодів Т-6
- Вага: 28 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Цілісна |
| Стан | Нове |
| Потужність електродвигуна | 1000 |
| Міцність | 1000 |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Рекомендована швидкість | 25 км/г |
| Час заряду | 7 час |
| Висота рульової стійкості | 19 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Діаметр колеса | 27.5 мм |
| Вікова група | Дорослий |
| Вага | 26 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Рік випуску | 2026 |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 320 ₴












